Ar-Ge

Ar-Ge çalışmaları; elektronik donanım tasarımı, gömülü yazılım geliştirmesi, bilgisayar yazılım geliştirmesi ve mekanik tasarımı olarak 4 farklı disiplinin koordineli ve efektif çalışmasıdır. Kalıcı olmak , düzenli gelişebilmek, sürdürülebilirlik ,teknolojilerin ve uygulamaların geliştirilmesi, için Ar-ge’ye önem veriyoruz.

Mekanik Mühendisliği

Müşterileri istekleri doğrultusunda tasarlanan ürünlerin dış kabuk ve mekanik aksamı, tüm dış ortam özelliklerine uygun olarak (MIL-STD-810, MIL-STD-461 v.b. gibi ilgili IP ve MIL standartları) üç boyutlu modelleme ve sanal mühendislik hesaplama teknikleri kullanılarak tasarlanmakta ve üretilmektedir. Bünyemizde askeri ve endüstriyel standartlara uygun olarak çevresel gereksinimleri karşılayan mekanik tasarımlar yapılmaktadır.

Yazılım Mühendisliği

ARGE bölümünde tasarlanan ürünler üzerinde gömülü yazılım ve arayüz yazılımları yapılmaktadır. Yeni nesil teknolojilere uyum ve sürekli kendini güncelleyerek sistemlerin adaptasyonu sağlamaktayız.

Donanım Mühendisliği

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını hızlı, sorunsuz ve stabil olarak çözmek için; günümüzde var olan en son mikroişlemci teknolojilerinden faydalanmaktayız.